רתמות מיוחדות

בתכנון אב טיפוס לתעשיות נדרש לעיתים פיתוח רתמות מיוחדות המשמשות את המערכת האלקטרונית החדשה. ישנם סוגים שונים של רתמות וצמות כגון סוג RF וסוג ה-Coax. אנשי מקצוע בתחום המערכות האלקטרוניות מייצר את הכבלים הייחודיים לאב טיפוס בכדי לבנות סביבה אלקטרונית ומכנית מתאימה לפעולות המכשיר.

 

התאמת הכבלים והרתמות לאב טיפוס

 

אם תכננתם אב טיפוס לתעשייה שלכם, תוכלו להתאים עבורו את הכבלים והרתמות על מנת שיהיה ניתן להפעיל את האב טיפוס בצורה יעילה ובטיחותית. הרתמות, הכבלים והצמות צריכים לעמוד בתקני בטיחות קפדניים על מנת למנוע מקרים של פגיעה ברכיבים אלקטרוניים ופגיעה בעובדים המשתמשים במערכות האלקטרוניות בתעשייה שלכם.

 

איפה ניתן להזמין צמות ורתמות כבילה?

 

אם אתם זקוקים לצמות ורתמות כבילה לתעשייה שלכם, תוכלו למצוא חברה ישראלית מנוסה המייצרת צמות ורתמות לתעשיות רבות ברחבי הארץ. הייצור מתבצע על-פי תכנון בהתאמה אישית לצרכים של התעשייה שלכם ובהתאם לתקנים המתאימים לכל סוג צמה ורתמה. חברה מקצועית ומנוסה תדע לייצר עבורכם את הצמות והרתמות על-פי תכנון מקדים עבור מיכשור ומערכות אלקטרוניות ספיציפיים.

 

תכנון וייצור רתמות צבאיות בישראל

 

רתמות צבאיות הן חיוניות לפעולות הבטחוניות של צה"ל ושל גופים בטחוניים שונים ברחבי ישראל והעולם. ניתן לבצע הזמנה של רתמות בהתאם לציוד האלקטרוני אליו הן יתחברו. בנוסף למערכת הצבאית, גם חברות פרטיות המספקות שירות לצה"ל נדרשות להשתמש ברתמות לחיבור מערכות אלקטרוניות שונות.

 

תכנון צמות ורתמות בהתאמה על-פי הצרכים שלכם

 

על מנת שהרתמות והצמות יהיו מתאימות בצורה מושלמת למערכות האלקטרוניות בתעשייה שלכם, ניתן להזמין תכנון צמות ורתמות בהתאמה לציוד האלקטרוני הנמצא בתעשייה שלכם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות פנייה לחברת A & C Solutions הכוללת צוות מהנדסים ואנשי מקצוע בתחום האלקטרוניקה המייצרים רתמות מיוחדות לתעשיות רבות בישראל ובמדינות נוספות בעולם.

 

רתמות מיוחדות של חברת A & C Solutions

 

להזמנה של רתמה מיוחדת המיועדת לציוד אלקטרוני בתעשייה שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו עם צוות חברת A & C Solutions. צוות החברה ישמח לסייע לכם בתכנון וייצור של כבלים, צמות ורתמות המתאימים במיוחד למערכות שלכם.

 

חברת A & C Solutions נחשבת לחברה מובילה בתחום הרתמות והצמות ומספקת שירות אישי ומקצועי לתעשיות רבות בישראל. צוות החברה מזמין אתכם להצטרף לשאר הלקוחות המרוצים של החברה.

Get API key from Google and insert it to plugin properties to enable maps on your website.

כתובת:

רחוב השיש 6

איזור תעשייה דרומי

מגדל העמק 

ישראל

צור קשר

טלפון:

972-4-6049445

דוא"ל

zohar@ac-solutions.co.il