הרכבות אלקטרוניות

כמעט כל מכשיר חשמלי מכיל לוחות אלקטרוניים מודפסים. בכדי לבנות את המעגלים המודפסים צריך ידע רב בהרכבות אלקטרוניות וציוד ייחודי להרכבת המערכות וביצוע ההלחמה. בחיפוש אחר חברה המתמחה בבניית מעגלים מודפסים והרכבה של מערכות אלקטרוניות, תוכלו להגיע לאחת החברות המוכרות בישראל בתחום. איך אפשר לייצר מערכת המתאימה במיוחד ללקוח? השילוב של מרכיבים אלקטרוניים ומרכיבים מכניים יוצר את המכשיר האלקטרוני הנדרש. למעשה, כל תכנון של מכשיר אלקטרוני כולל את השילוב בין החלקים המכניים לחלקים האלקטרוניים ואת זה ניתן לבצע דרך חברה המתמחה בייצור המרכיבים והלחמתם. 
 
הרכבות אלקטרו מכניות
 
בכדי שהמכשיר האלקטרוני יעבוד בהתאם לדרישות הלקוח, יש להתאים לו את החיווט והמתקן המתאים להפעלה של המכשיר. חברה המתמחה בהרכבות אלקטרו מכניות מייצרת את האביזרים אשר מהווים את הבסיס לכל מכשיר אלקטרוני. כאשר לקוח מעוניין לבנות מוצר על-פי דרישות מסויימות, ייצור מערכת אלקטרו מכנית בהתאמה אישית הוא הפתרון האידיאלי במקרה הזה. 
 
הרכבות אלקטרומכניות - איך מתחילים?
 
אם אתם מעוניינים בפיתוח אב טיפוס למוצר אלקטרו מכני, אתם יכולים לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהרכבות אלקטרומכניות ולבצע הזמנה למוצר הנחוץ לתחום שלכם. בניית האב טיפוס מאפשרת לכם לקבל אינדיקציה לגבי המוצר ובמידה והוא מיוצר באיכות גבוהה, הוא יכול לעבור לפס ייצור תעשייתי. 
 
הזמנת ייצור של הרכבות מכניות 
 
להזמנה של ייצור הרכבות מכניות, אתם מוזמנים לפנות לחברת A & C Solutions הנחשבת למובילה בתחום הרכבות אלקטרוניות למגזר הפרטי והציבורי. צוות החברה מייצר עבורכם את המכשירים האלקטרוניים על-פי דרישה בכדי שתוכלו להיעזר בהם לתעשייה שלכם. צוות חברת A & C Solutions ישמח לסייע לכם בתכנון מוצר אלקטרו מכני לתעשיות השונות כגון בתי חולים, מרפאות, חברות תקשורת והתעשייה הבטחונית. 
 
הרכבות אלקטרוניות של חברת A & C Solutions
 
צוות חברת A & C Solutions מזמין אתכם לקבוע פגישה לתכנון מוצר אלקטרוני משלבי האב טיפוס ועד שלב הגעה לפס הייצור. צוות החברה מוסמך לעבוד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר בכדי לתכנן ולייצר את המכשירים האלקטרוניים באיכות גבוהה ולשמור על בטיחות המשתמשים בהם. 

 
לתיאום פגישה עם צוות חברת A & C Solutions, השאירו את פרטי העסק או החברה שלכם, ונציג חברת A & C Solutions יחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד לפגישה. 

Get API key from Google and insert it to plugin properties to enable maps on your website.

כתובת:

רחוב השיש 6

איזור תעשייה דרומי

מגדל העמק 

ישראל

צור קשר

טלפון:

972-4-6049445

דוא"ל

zohar@ac-solutions.co.il